Два злата за боксере „Витеза“ на Балкан Опен купу у Нишу

Два злата за боксере „Витеза“ на Балкан Опен купу у Нишу

Такмичари Бокс клуба „Витез“ Матеја Кухта и Стефан Станковић освојили су златне медаље на Балкан Опен купу, одржаном 3. маја у Нишу.

Кухта је до најсјајнијег одличја стигао импресивном победом, забележивши један од најефектнијих нокаута дана – меч је завршио прекидом већ у првој рунди. Стефан Станковић је, с друге стране, након веома квалитетне борбе, славио на поене против свог ривала. Нада Кривачевић је, упркос доминацији и бодовној предности у све три рунде, остала без победе. Након две јавне опомене од стране судије у рингу, бодовне судије су тријумф доделиле њеној противници. Матеј Тошић

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »