U centru Beograda oduševili prolaznike: Filip Mitrović i Svetozar Igić održali humanitarni koncert u Knez Mihailovoj (foto)
Večernje novosti pre 4 dana

POPULARNI pevači Filip Mitrović i Svetozar Igić odlučili su da svoje muzičko umeće stave u službu humanosti, pa su danas u Knez Mihajlovoj ulici održali spontani ulični nastup kako bi pomogli prikupljanje sredstava za lečenje teško bolesnog deteta.
Foto: Novosti Okupljeni prolaznici zastajali su već pri prvim taktovima, prepoznajući njihov glas i emociju koju su uneli u svaku pesmu. Mitrović i Igić su u pratnji muzičara izvodili najveće hitove i okupili ljude koji su pokazali saosećanje i dobru volju da pomognu. - Nije važno gde pevaš, već zašto pevaš - rekao je Filip između dve pesme, pozivajući građane da pomognu koliko mogu, a pored improvizovane bine bila je postavljena kutija za donacije, a mnogi su,






