Зелени устанак поднео кривичну пријаву и тужбу против одговорних у Градској управи града Лесковца
Југмедиа 08.05.2026 | ЈуГмедиа

Зелени устанак је данас Основном јавном тужилаштву у Лесковцу поднео кривичну пријаву против Саше Пешића, шефа Одељења за инспекцијске послове Градске управе града Лесковца, као и других одговорних лица у истом Одељењу и то због злоупотребе службеног положаја и несавестног рада у служби, саопштили су из овог удружења.
Саопштење преносимо у целости: Поред тога Вишем суду у Лесковцу поднета је и тужба против Андрије Атанасковића, шефа Одељења за комунално-стамбене послове, саобраћај и инфраструктуру Градске управе града Лесковца, као и других одговорних лица у истом одељењу и то због дискриминације у поступку пред органом јавне власти и коришћењу јавних површина. Српска напредна странка је без одобрења Одељења за комунално-стамбене послове, саобраћај и инфраструктуру








