СНС графитима преко пешачких прелаза: Оптужбе за уништавање сигнализације и кршење закона Саопштење Нови ДСС
Волим Зрењанин 10.05.2026

Зрењанин, 10. мај 2026. – Саопштење ГО Нови ДСС Зрењанин: Претходних дана смо по ко зна који пут сведочили демонстрацији бахатости, неодговорности и кршењу закона од стране локалног СНС режима чији су маскирани одреди исписивали бесмислене пароле на коловозу широм града и околних села.
На неколико локација то су чинили и преко пешачких прелаза уништавајући на тај начин саобраћајну сигнализацију. Не само да не проналазе за сходно да поправе рупе по путевима и обнове избледелу саобраћајну сигнализацију широм града него сада одлазе корак даље у свом немару према овом граду, његовој инфраструктури и грађанима као и у испољавању своје бахатости. Уништавањем саобраћајне сигнализације на пешачким прелазима, режим СНС картела је учинио кривично дело










