Тренер Партизана: Брину ме повреде...

Спутник 11.05.2026
Тренер Партизана: Брину ме повреде...

Шпански стручњак на клупи Партизана Ђоан Пењароја изјавио је после тријумфа над Босном (87:73) и пласмана у полуфинале плеј-офа АБА лиге да је његова екипа контролисала меч и заслужила победу. Искусни стратег истакао је и да га брину повреде Ника Калатеса, Марија Накиц́а и Шејка Милтона.

„Пре свега желим да честитам Босни, играли су добру сезону у АБА лиги, такмичили су се веома добро и за нас није било лако да играмо против њих. Мислим да је за нас било боље него прошлог пута, нисмо имали исте проблеме, посебно у скоку. Контролисали смо резултат више или мање, али је јасно било, посебно у трец́ој деоници играли смо превише индивидуално, са доста изгубљених лопти и у тим моментима је Босна играла добро, погађала шутеве после наших изгубљених

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »