Jedan od okrivljenih nije se pojavio na pripremnom ročištu, pa je izdata naredba za njegovo prinudno dovođenje. U junu suđenje za zločin u Inđiji.
Dnevnik pre 5 sati

Suđenje za ubistvo, pokušaj ubistva i nasilničko ponašanje u Inđiji, kada je na Badnje veče prošle godine lišen života Zoran G. (44), počinje 2. juna u sremskomitrovačkom Višem sudu, za kada je zakazan glavni pretres, koji će biti otvoren za javnost, saznaje „Dnevnik”.
Tada će M. Š. K. (42), koji se optužnicom tereti za krivična dela teško ubistvo Zorana G., teško ubistvo u pokušaju na štetu E. R. i nasilničko ponašanje, na glavni pretres biti doveden iz pritvora, u kom se nalazi od hapšenja a koji mu je produžen do 26. juna. Preostala trojica, Đ. B. (30), S. D. (37) i A. S. (37), koji su okrivljeni za krivična dela nasilničko ponašanje, a Đ. B. i za krivično delo pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela, brane se sa slobode












