Идемо у Мађарску да победимо! Рукометаши Србије сложни: Не треба да жалимо...
Курир 14.05.2026

Рукометаши Србије Дарко Ђукић и Урош Борзаш сумирали су утиске после победе над Мађарима у Нишу. "Могло је да буде и убедљивије, али добро, није лоше.
Није занемарљииво што смо победили, идемо у Мађарску да се боримо, а не да изгубимо, већ ћемо пробати и тамо да победимо. Мислим да смо одиграли добру утакмицу, борбену и на моменте смо стварно били одлични. У наставку смо имали мали пад, а искусан тим је то знао да казни", рекао је Ђукић. Сличног става је и Борзаш, који је такође има солидно издање. "Не треба да жалимо, треба да будемо срећни и задовољни јер смо победили један сјајан тим. Истина, могло је и












