Studenti i građani ispred RTS: Čekaju da vide da li će objaviti snimak nasilja nad čovekom danas ispred Pravnog fakulteta u Beogradu
Glas Zaječara pre 9 sati | Izvor: Danas.rs

Par hiljada studenata i građana okupilo se večeras ispred zgrade Radio-televizije Srbije u Takovskoj ulici, sa zahtevom da Javni servis u Dnevniku 2 emituje informacije o incidentima tokom blokade saobraćaja ispred beogradskog Pravnog fakulteta.
Učesnici skupa su se okupili kod zgrade tog fakulteta odakle su oko 18.30 časova krenuli ka zgradi RTS. Foto: Miljko Stojanović, Glas Zaječara Policija je potom uhapsila M.S. (41) jer je ;udario kolima devedesetogodišnjaka, a na teret mu se stavlja teško ubistvo u pokušaju. Blokada saobraćaja kod Pravnog fakulteta trajala je duže od pet sati. Skup je organizovan na poziv studenata u blokadi, a saobraćaj u Takovskoj ulici, ispred zgrade RTS, trenutno je blokiran.












