Otvoren dečji festival ,,Vreme radosti“ (Foto) Foto Galerija
OK radio 22.05.2026 | OK Radio

Zamenik gradonačelnika Milan Ilić otvorio je u Gradskom parku dečji festival ,,Vreme radosti“.
Obraćajući se prisutnima, on je istakao zadovoljstvo što iz godine u godinu ova manifestacija okuplja najmlađe sugrađane, donoseći našem gradu posebnu atmosferu. ,,Detinjstvo je najlepši period života, vreme kada nastaju prvi koraci, prijateljstva i uspomene koje nas oblikuju u budućnosti. To je doba kada se na svet posmatra najiskrenijim pogledom i kada su snovi najveći. A vaši snovi su ono najvrednije što ovom svetu daje pravi smisao i suštinu svih nas.






