Загреб: Непознати пљачкаши опљачкали пословницу поште
Телеграф 22.05.2026 | Телеграф.рс/Тањуг

Двојица непознатих мушкараца опљачкали су данас пошту у Загребу, а повређених нема.
Пљачка се догодила око 11.15 сати, када су са оштрим предметом двојица мушкараца упала у пословницу поште у Албахаријевој улици, захтевајући од две запослене да има предају новац. Пљачкаши су се потом удаљили, а у току је увиђај, пишу хрватски медији. Нема информација о томе колико су пљачкаши однели новца. (Телеграф.рс/Тањуг)











