Bor 1919 ušao u Prvu ligu Srbije, imaće i novog trenera: Poznato lice seda na klupu crno-belih

Telegraf pre 30 dana  |  Telegraf.rs
Bor 1919 ušao u Prvu ligu Srbije, imaće i novog trenera: Poznato lice seda na klupu crno-belih

Fudbaleri Bora 1919 su uspeli da se plasiraju u Prvu ligu Srbije i to na izuzetno dominantan način.

Odigrali su sjajnu sezonu, a sada se spremaju i za istorijsku sezonu u Prvoj ligi Srbije, gde će imati novog trenera. Kako prenosi SportKlub, novi šef struke u ovom klubu će biti Mladen Dodić, čovek koji je jako poznat na fudbalskim terenima u Srbiji. Ovu vest su potvrdili i iz fudbalskog kluba Bora, gde se oglasio predsednik Ivan Pešić. - Sve smo dogovorili, ugovor je potpisan na godinu dana - rekao je Pešić za SportKlub. Oduševljen je i sam Mladen Dodić. - Pamtim

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »