Маја Огњеновић спремна за повратак у репрезентацију: "Можда заслужујем лепши крај у националном тиму"

Телеграф пре 26 дана  |  Телеграф.рс/Тањуг
Маја Огњеновић спремна за повратак у репрезентацију: "Можда заслужујем лепши крај у националном тиму"

Српска одбојкашица Маја Огњеновић изјавила је за РТС да после Олимпијских игара у Паризу и опроштаја од репрезентације осећа да можда заслужује лепши крај у националном тиму.

Огњеновић се нашла на списку селектора Зорана Терзића за предстојећу Лигу нација и тиме најавила повратак у национални тим Србије. Она се 6. августа 2024. године на ОИ у Паризу, после пораза од Италије у четвртфиналу опростила од националног тима. - 6. август је био мој 40. рођендан, баш на дан утакмице против Италијанки. Та одлука била је некако донешена, чини ми се, и раније. И тај одлазак је можда неправедно био најављен, али када је прошло мало времена, када

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »