Drugi forum “Istok-Jug” 29.maja okuplja u Nišu 40 OCD

Jugmedia pre 29 dana  |  JuGmedia
Drugi forum “Istok-Jug” 29.maja okuplja u Nišu 40 OCD

U Nišu će od 29. do 31. maja 2026. godine, u hotelu Niš City View, biti održan drugi Forum „Istok–Jug“, u organizaciji Mreže aktivnih građana MAG i Udruženja građana „I ja se pitam iz Leskovca“, saopštavaju ova udruženja.

Forum će okupiti više od 40 predstavnika organizacija civilnog društva sa juga i istoka Srbije, sa ciljem jačanja saradnje, razmene iskustava i povezivanja lokalnih inicijativa koje se bave pitanjima od značaja za građane i razvoj demokratskog društva. Tokom tri dana Foruma učesnici će razgovarati o demokratskim procesima u izbornoj godini, ruralnom i urbanom aktivizmu, javnom zagovaranju, mogućnostima građanskog uticaja na donosioce odluka, participativnom

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »