Cisterne s vodom stigle u Čačak: Molba da se javljaju samo ugroženi građani, kvar i dalje nije otklonjen, zasedao Štab za vanredne situacije

Nedeljnik pre 30 dana
Cisterne s vodom stigle u Čačak: Molba da se javljaju samo ugroženi građani, kvar i dalje nije otklonjen, zasedao Štab za…

Posle četiri dana nakon pucanja cevi i proglašenja vanredne situacije lokalna vlast konačno se probudila i počela da radi svoj posao.

Cisterne iz drugih gradova su stigle u Čačak i danas ih ima mnogo više, piše Ozonpress. RTS javlja da i dalje nije otklonjen novi kvar na vodosistemu “Rzav“, u blizini mesta na kojem je prethodno nastala havarija. Iako je prvobitno rečeno da nije došlo do ponovnog pucanja cevi, ustanovljeno je da zbog toga sistem gubi 70 litara vode u sekundi. Problemi sa snabdevanjem u Požegi, Čačku, Lučanima, Gornjem Milanovcu, Arilju. Stanovnici Čačka nemaju ni tehničku vodu.

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »