Ko kaže da je čekanje Godoa uzaludan posao
Ozon press pre 29 dana

Možda Godo nije došao, ali cisterne u Čačak sigurno stižu.
Jedino laici koji se ne razumeju u problematiku mogu očekivati da cisterne dođu pre vode sa Rzava. Čime bi se onda punile? Aktuelni stručnjaci zaduženi za vanrednu situaciju znaju da cisterne bez vode ništa ne znače, te u skladu sa poslednjim organizacionim trendovima prvo obezbeđuju „sirovinu“ tj. vodu sa Rzava i čim stigne u Čačak počinju sa punjenjem cisterni. Time će naši sugrađani biti sigurni da pored vode na česmi imaju i ispravnu i bakteriološki proverenu












