REAGOVANJA: Protestni skup u naselju Provalija, Šađine vodenice: Nećemo dozvoliti da narušavaju zdravlje naše dece!

Plus online pre 24 dana  |  Pirot Plus Online
REAGOVANJA: Protestni skup u naselju Provalija, Šađine vodenice: Nećemo dozvoliti da narušavaju zdravlje naše dece!

Muka i strah okupili su stanovnike dela Provalije, Šađine vodenice.

Naime, Telekom je, nadomak njihovih kuća, podigao stub bazne stanice. Kako trenutno izgleda, pretpostavljamo da su radovi pri kraju. U nastojanju da ne samo zaustave dalje aktivnosti, već i da traže izmeštanje, okupili su se danas (četvrtak, 28. maj) stanovnici ovog Naselja. Stub zaista izgleda kao da ga je neko iz vazduha spustio ljudima između spavaćih soba, dvorišta, odmah do glavne ulice. Okupljeni su nezadovoljni ponašanjem gradskih vlasti, predsednika Mesne

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »