Додељено 25 милиона за иновационе капацитете у три локалне самоуправе
Телеграф пре 26 дана | Телеграф.рс/Тањуг

Министар науке, технолошког развоја и иновација академик Бела Балинт потписао је данас уговоре за суфинансирање и коришћење бесповратних средстава за реализацију пројеката усмерених на унапређење иновационих капацитета јединица локалне самоуправе у вредности од 25 милиона динара.
Уговори су закључени са градоначелником Бора Радишом Петковићем, председником Општине Власотинце Владимиром Коцићем и замеником председника Општине Бачка Паланка Тамаром Пилиповић, пошто су те локалне самоуправе испуниле услове за финансирање по конкурсу које је Министарство објавило 6. априла. Како је саопштило Министарство науке, технолошког развоја и иновација, тада је објављен Јавни позив за доделу бесповратних средстава ради унапређења иновационих






