Викторија Бекам проговорила о одласку у пензију: "Схватила сам да сам се успут изгубила..."
Б92 пре 28 дана

Викторија Бекам открила је да нема никакву жељу да ускоро оде у пензију јер, како каже, превише воли да ради.
У једном интервјуу признала је да би јој живот без посла био "заиста досадан", пише Пеопле. "Волим оно што радим. Волим људе са којима радим", рекла је Бекамова. Бивша чланица групе "Спице Гирлс" истакла је и да жели да буде пример својој деци. "Мислим да је добро да деца виде са колико страсти радим свој посао", навела је, додајући да су она и Дејвид Бекам својој деци покушали да пренесу радну етику и осећај страсти према ономе што раде. Викторија је последњих












