Млади Крагујевчанин вицешампион Србије у тенису до 12 година

РТК пре 24 дана
Млади Крагујевчанин вицешампион Србије у тенису до 12 година

Члан Тениског клуба „Пума“, 11-огодишњи Крагујевчанин Марко Андрић остварио је значајне резултате на летњем Државном првенству у тенису у категорији до 12 година.

Државно првенство у тенису одржано у Панчеву и на њему је учествовало 28 најбољих малих тенисера Србије. У тој конкуренцији, Марко Андрић је освојио друго место и тиме изборио учешће у репрезентативном окупљању. Марко је такмичи од своје 9 године, а са 10 година је био први у Србији у категорији до 10 година на званичној листи Тениског Савеза Србије. Само у овој години, учествовао је на шест турнира у организацији Тениског Савеза Србије од којих је четири

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »