"Милан је украо упаљач од другог корисника": Запослена изгорелог дома у Барајеву у суду открила нове детаље
Телеграф пре 25 дана | Телеграф.рс

Суђење Горици, Александру и Милошу Ивановићу, одговорним лицима Дома за смештај старих и одраслих лица "Ивановић" у Барајеву, где је у пожару настрадало 11 особа, настављено је данас у Вишем суду у Београду саслушањем двоје оштећених, три неговатељице дома и рођеног брата Горице Ивановић.
Прва је сведочила Јована Рајевић, чија је мајка погинула у пожару. Она је рекла да је са братом сместила мајку у дом, а да су уговор потписали са радницом Снежаном, а да је о условима смештаја њен брат разговарао са Александом Ивановићем. - Горицу и Милоша сам виђала кад сам долазила. Мајка је била смештена на спрату, у писледње време је била непокретна. Зидови ма спрату су били неуредни и Александар је рекао да ће да реновира, а у приземљу је био крш и ту је










