"Никада у животу нисам пробала месо": Настасја (35) објаснила водитељима РТС-а како је ово успела у Србији
Мондо пре 29 дана | Тамара Величковић

Вегетеријанка Настасја Чичић гостовала је у Јутарњем програму на РТС-у и том приликом открила да никада није пробала месо.
Има 35 година, а на питање водитеља како је то могуће, одговорила је да је тако одрастала. Ни мајка ни отац нису јели месо. "Моја мајка је постала вегетеријанка док је била трудна са мном и целу трудноћу је провела на вегетеријанској исхрани. Тако да, ја у целој својој породици нисам ни имала неки контакт са месом. За мене је то било природно. И ево, сада, са 35 година, никада у животу нисам јела месо", рекла је Настасја Чичић. Упркос томе што у Србији месо












