Окршај у Шабачком позоришту: Зашто је превремено завршена сезона
Време пре 29 дана

По одлуци директорке, сезона Шабачког позоришта завршена је месец дана раније наводно због реконструкције бифеа и фоајеа. Већина глумаца сматра да то није прави разлог
Александра Делић, директорка Шабачког позоришта, одлучила је да заврши сезону 29. маја а не крајем јуна кад јој је крај, и то због реконструкције фоајеа и бифеа позоришта. С обзиром да то нису хитни радови који не могу да сачекају летњу паузу, већи део глумачког ансамбла ову одлуку директорке тумачи као још један покушај да се Шабачко позориште угаси. Ево и зашто Од како је марта прошле године Александра Делић постављена за директорку, и то упркос великом јавном












