Rafael Nadal morao da se napije pre snimanja spota sa Šakirom: "Tražio sam bocu tekile"
Nova pre 26 dana

Rafael Nadal otkrio je da je morao da popije nekoliko čašica tekile pre snimanja provokativnog spota za pesmu „Gypsy“ sa Šakirom.
Bilo je to 2010. godine, u vreme kada je Nadal imao najbolju tenisku sezonu u karijeri. Te godine osvojio je tri uzastopna Grend slem turnira – Roland Garros, Wimbledon i US Open – što mu je jedini put pošlo za rukom u karijeri. Kako je njegova globalna slava rasla, Nadal je postajao sve traženiji za televizijska gostovanja i sponzorske ugovore. Privukao je i pažnju kolumbijske superzvezde Šakire, koja ga je angažovala za svoj spot, prenosi Index.hr. U spotu, koji







