"Проблема камион, целулита милион" Едита се изоловала овде, па опалила селфи: Грми у поодмаклој трудноћи

Телеграф пре 24 дана  |  Телеграф.рс
"Проблема камион, целулита милион" Едита се изоловала овде, па опалила селфи: Грми у поодмаклој трудноћи

Певачица Едита Арадиновић броји ситно до порођаја и многи су сагласни да изгледа боље него икад.

Едита је активна и у поодмаклој трудноћи те често на мрежама подели снимак како вежба, а сада је показала д аизгледа брутално захваљујући томе што пази на исхрану и придржава се препорука свог лекара. Она је објавила селфи у бикинију, а то је пријатно изненадило многе. Она се наиме, сликала у огледалу, а како је стомак био у првом плану, певачицу су сви хвалили да блиста док чека да беба дође на свет. Едита је судећи по објави, била у природи, те је показала и

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »