"Ишли смо на милион сахрана, било је опасно" Певач се присетио 90-их, ево како се живело - поменуо естраду
Телеграф пре 23 дана | Телеграф.рс/Курир

Певач Иван Гавриловић присетио се тога како се живело деведесетих, те тврди да су стално његове колеге и он ишли на сахране.
Певач тврди да је политика са естрадом била врло испреплетана. - Они су знали да живе од данас до сутра. Тако је то било. Ишли смо на милијарду сахрана. Колико је поубијаних у то време. Немој да неко помисли да је то добар пут. Просто, такво је време било. Ратови, пуно оружја, где су клинци помислили да преко ноћи могу да постану "парајлије" је довело до тога да су постали девијантне особе... Нису ни били свесни тога како су улазили - прича он. Иван тврди да је








