Американци први пут дошли у Србију, па из Лазаревца послали поруку која је постала вирална
Право у центар пре 28 дана | Мариа Поповић

Гости из Америке, који су први пут боравили у Србији, одсели су у апартману „Хелена“ у Лазаревцу.
По одласку су власници апартмана оставили руком писану поруку захвалности, написану на српском језику, ћирилицом. У поруци, која се брзо проширила друштвеним мрежама, захвалили су домаћинима на гостопримству, наводећи да им је апартман током боравка био као дом. „Хвала вам што сте нам дозволили да останемо у вашем апартману недељу дана! Било је то домом док смо били у посети. Такође, хвала вам што сте нам направили гибаницу и тањир са месом и сиром, било је то












