Американци први пут дошли у Србију, па из Лазаревца послали поруку која је постала вирална

Право у центар пре 28 дана  |  Мариа Поповић
Американци први пут дошли у Србију, па из Лазаревца послали поруку која је постала вирална

Гости из Америке, који су први пут боравили у Србији, одсели су у апартману „Хелена“ у Лазаревцу.

По одласку су власници апартмана оставили руком писану поруку захвалности, написану на српском језику, ћирилицом. У поруци, која се брзо проширила друштвеним мрежама, захвалили су домаћинима на гостопримству, наводећи да им је апартман током боравка био као дом. „Хвала вам што сте нам дозволили да останемо у вашем апартману недељу дана! Било је то домом док смо били у посети. Такође, хвала вам што сте нам направили гибаницу и тањир са месом и сиром, било је то

Лазаревац »

Кључне речи

Најновије вести »