Нова ескалација: САД извеле стравичан удар - има мртвих ВИДЕО
Б92 пре 28 дана

Америчка војска је данас саопштила да је извела још један напад на брод за који тврди да је био укључен у шверц дроге у источном Пацифику, при чему су погинула тројица мушкараца.
Јужна команда САД, која је надлежна за америчке војне операције у Латинској Америци и на Карибима, навела је у својој објави на друштвеној мрежи Икс да је брод "био укључен у операције трговине дрогом" и да је њиме управљала организација коју Вашингтон сматра терористичком. Америчка војска је навела и да је број жртава додатно повећан пошто поједине особе које су првобитно вођене као преживеле након ранијих удара нису пронађене, преноси ЦБС. Најновији напад је










