(Video, foto) Ministarka Pavkov saopštila: Mladunci bele čiope su dobro, u toku zbrinjavanje i hranjenje
Dnevnik pre 23 dana

Po nalogu Ministarstva zaštite životne sredine, stručni tim Zavoda za zaštitu prirode Srbije je, zajedno sa predstavnicima Opštine Stari Grad, na terenu na lokaciji Palate „Albanija“, u hitno organizovanoj akciji zbrinjavanja i hranjenja mladunaca bele čiope.
Želim da obavestim sve građane koji iskreno brinu za bele čiope u Palati ‘Albanija’ da su, prema informacijama sa terena, mladunci bele čiope dobro i u sigurnim su rukama stručnjaka. U toku je akcija zbrinjavanja i hranjenja”, rekla je ministarka Sara Pavkov. Ministarka poručuje da se o pticama vodi računa, a baner kojim je zatvoren prilaz gnezdima biće u najkraćem roku premešten na drugu lokaciju. „Ovo je još jedan primer zajedništva na delu. Zahvaljujem svim












