Pešačenje po Fruškoj gori: Polazak iz Starih Ledinaca

Dnevnik pre 23 dana
Pešačenje po Fruškoj gori: Polazak iz Starih Ledinaca

Dobrotvorna šetnja po Fruškoj gori, uz posetu manastiru Savinac, obilazak Popovičkog jezera i odlazak na vidikovac „Orlovo bojište”, biće organizovana sutra, s tim da je polazak u 9.20 časova iz Starih Ledinaca.

Okupljanje učesnika je na raskrsnici ulica Prote Mateje Nenadovića i Jovana Dučića, u blizini konjičkog kluba i škole jahanja „Šumska štala”. Staza je kružna dužine oko osam kilometara i uglavnom vodi kroz šumu, a do starta je moguće doći kolima ili autobusom 76 za Stare Ledince, koji iz Novog Sada polazi u 8.45 časova i staje na svim stajalištima na Bulevaru oslobođenja. – Iz autobusa izaći na stajalištu kod vrtića „Izvorčić” u selu Stari Ledinci. Odatle ima još

Novi Sad »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »