Veljko Ražnatović među hiljadama vernika ispred Hrama: Satima čekao strpljivo da se pokloni svetinji
Telegraf pre 27 dana | Telegraf.rs

Veljko Ražnatović ponovo je pokazao koliko mu znače vera i tradicija, kada se oglasio ispred Hram Svetog Save, gde je stigao kako bi se poklonio pojasu Presvete Bogorodice, jednoj od najvećih svetinja koja je okupila na hiljade vernika.
Ispred hrama formirane su duge kolone ljudi koji su strpljivo čekali da se poklone svetinji, a među njima se našao i Veljko. Poznato je da bokser godinama neguje tradicionalne vrednosti, da je veoma religiozan i da često ističe značaj vere u svom životu, zbog čega nije želeo da propusti ovu priliku. Veljko je posle dužeg čekanja uspeo da uđe u hram, odakle se potom oglasio i podelio atmosferu sa svojim pratiocima na društvenim mrežama. Njegovo pojavljivanje u












