"Žena me trpi jer..." Petar i Ivana progovorili o braku i kroz šta su prošli. "Moram da budem žrtva ovog braka."
Telegraf pre 22 dana | Telegraf.rs/Grand

Bračni par Ivana Pavković i Petar Mitić započeli su karijere u šou programu "Zvezde Granda".
Ponovo su se našli u "Grandovom" studiju kao članovi žirija u emisiji "Nikad nije kasno", a na ovom mestu su im se probudila sećanja. - Mi smo pevački prohodali u ovom studiju. Verujte drago nam je kad vidimo i radnike, zaposlene, pa čak i obezbeđenje koje je tu, a bili su tu i kad smo se mi takmičili u „Zvezdama Granda“. Puno nam je srce - rekao je Petar Mitić. Boravak u Grandovom studiju za njih ima posebnu težinu jer ih vezuje za najlepši period života i početak












