Дачић: Пет дана сам био на ивици живота и смрти
Телеграф пре 21 дана | Телеграф.рс/Тањуг

Потпредседник Владе Србије и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас да је пет дана био "на ивици између живота и смрти", као и да је тренутно у процесу рехабилитације и нормализације рада срчаног мишића.
Дачић је навео да људи не размишљају о сопственом здрављу и да му не посвећују довољно пажње све док им оно не буде нарушено. "Оно што је битно је да људи то не разумеју док, нажалост, им се нешто не деси у здравственом систему сопственом, и обично се здрављу посвећује најмања могућа пажња. Ја сам пет дана био у тој вештачки изазваној коми, да би се уопште сачувао мој живот", рекао је Дачић гостујући у Јутарњем дневнику РТС-а и додао да му је сатурација











