Ангелина Топић отворила сезону, заузела 3. место на митингу Дијамантске лиге у Мароку, повукла се без рушења!
Телеграф пре 24 дана | Телеграф.рс

Сезона на отвореном за нашу Ангелину Топић отворена је на митингу Дијамантске лиге у Рабату, где је у дисциплини скок увис заузела треће место.
Занимљиво је што се повукла без рушења на 1,97, а у преносу нисмо видели тај моменат. Након припрема у Измиру, а затим и у Србији, српска хероина је дошла у Мароко како би се надметала у пакленој конкуренцији. Ту су биле скоро све главне конкуренткиње на великим такмичењима, са изузетком посебно Николе Олислагерс, тако да надметање уопште није било опуштајуће. Ангелина се укључила на висини од 1,83 метара, коју често и пропушта, али отац и тренер Драгутин












