Нишки студенти у блокади имаће промо штанд на манифестацији „Палилулско вече“

Наиссус инфо пре 21 дана
Нишки студенти у блокади имаће промо штанд на манифестацији „Палилулско вече“

Радна јединица „Студент у сваком селу“ организоваће у уторак, 2. јуна, информативни штанд код Палилулске чесме у Нишу, у периоду од 18 до 21 час, током одржавања манифестације „Палилулско вече“, саопштили су студенти у блокади у Нишу.

Како је саопштила Неформална група студената Ниша, посетиоци ће на штанду моћи да преузму нови број билтена Слободног универзитета у Нишу, као и промотивни материјал у виду беџева и налепница. Грађанима ће бити омогућено и брендирање мајица натписом „Студенти побеђују!“, док ће заинтересовани моћи да се пријаве за волонтирање на предстојећим изборима. Организатори су позвали грађане да посете штанд и подрже акцију. Манифестација „Палилулско вече“ одржава се у

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »