Ko je lepa Magdalena, voditeljka koja uživa sa Novakom Đokovićem: Poznati lekar osuđen zbog nje!
Telegraf pre 22 dana | Telegraf.rs

Voditeljka RTV Podgorica, Magdalana Čelanović uživala je u Tivtu u društvu Novaka Ðokovića.
Njihova fotografija privukla je pažnju, a lepa Magdalena se na mrežama pohvalila uz zanimljiv opis: - Savršeni izlazak ne pos.... - napisala je ona i tagovala Novaka Ðokovića. Voditeljka RTCG, Magdalena našla se u interesu javnosti nakon što je osudjen lekar iz Kliničkog centra koji ju je vredjao i slao preteće poruke. Magdalena je navela da je Peruničić priznao da je slao uvredljive poruke, ali da nije potvrdio da je ona bila osoba kojoj su poruke upućene. -






