Naslednici Nikole Rokvića uživaju na selu: Bojana ih odvela na plantažu jagoda, snašli se kao veliki

Telegraf pre 20 dana  |  Telegraf.rs
Naslednici Nikole Rokvića uživaju na selu: Bojana ih odvela na plantažu jagoda, snašli se kao veliki

Supruga Nikole Rokvića Bojana Barović veoma je posvećena naslednicima, Simeonu, Leoni i Angelini, pa svaki slobodan trenutak koristi kako bi imali neke aktivnosti.

Sada ih je odvela na plantaže jagoda, gde su mališani kao odraasli brali voće i uživali jedući ih. Oni su vredno svoje plodove skupljali i stavljali u gabicu, a ponosna mama je sve snimala i objavila na Instagramu. Ipak, u jednom momentu Angelina je pokušala da "uhvati krivinu" pa je počela da trčakra i da se igra, zbog čega ju je Bojana kroz šalu opomenula. - Endži, je l bereš? Vraćaj se neradnice! - rekla je ona kroz smeh. Podsetimo,Bojana je nedavno posetila

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »