Сачували мир и стабилност у граду: Новосадска полиција Дан и славу МУП-а обележила са најмлађима
Вечерње новости пре 21 дана

ПЛАТО испред СПЕНСА, данас су испунили малишани, радознало гледајући опрему припадника Полицијске управе у Новом Саду, Управе за ванредне ситуације и Центра за основну полицијску обуку и Средње школе унутрашњих послова „Јаков Ненадовић“ из Сремске Каменице.
ФОТО: Љ.П. и ПУНС Дружили су се најмлађи суграђани са полицајцима и ватрогасцима, постављајући занимљива питања о њиховом позиву, али су им и говорили шта они знају о пожару и саобраћајним правилима. ФОТО: Љ.П. и ПУНС Овом догађају уприличеном поводом Дана и славе МУП-а, присуствовао је и градоначелник Новог Сада Жарко Мићин, који је рекао да се полиција потрудила да кроз акцију „Полицајац у заједници“ најмлађим суграђанима приближи полицију и оно што они









