Pupe se oprostio od Asvela: "Nije se završilo kako sam želeo"
B92 pre 23 dana

Pjerik Pupe napušta Asvel nakon teške sezone, dok se očekuje da Toni Parker da preuzme klub, koji se priprema za veliko povećanje budžeta i visoke ambicije u Evroligi.
Pupe je potvrdio da napušta klub. "Svaka priča ima kraj. Mogao sam da provedem pet godina u Asvelu. Postoje ciklusi različite dužine i u svetu Evrolige to je normalno. Možda je ovo bio pravi trenutak", rekao je Pupe za "Le Progres". Asvel je ove sezone završio na poslednjem mestu u Evroligi sa skorom 8-30, a zatim je ispao od Šolea u četvrtfinalu francuske lige. "Već neko vreme sam znao da je kraj i želeo sam da se sve završi na dobar način. Nije se završilo onako






