Хрват се јавио и извинио Београду и Србији, после пораза на ФНЦ 31 у Београдској арени поручио: "Ето ми..."

Телеграф пре 26 дана  |  Телеграф.рс
Хрват се јавио и извинио Београду и Србији, после пораза на ФНЦ 31 у Београдској арени поручио: "Ето ми..."

Пре два дана је одржан ФНЦ 31 у Београдској арени, у којој смо могли да видимо спектакл и неке од најбољих бораца рагиона.

Главна борба је припала Ђанију Барбиру, који је тријумфовао над српским борцем Александром Илићем Џокером. Видели смо и изненађујућ пораз Васа Бакочевића од Хрвоја Сепа, који га је ударцем у јетру савладао и оставио без шанси. Гледали смо и невероватну борбу у којој је Марко Бојковић успео поново да "купи" српску публику, у Београдској арени се навијало за Бојковића, који је изборио победу након што је био бољи у три рунде одлуком судија. Ипак, један меч је донео

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »