Oboren motociklista kod Autokomande
Telegraf pre 23 dana | Telegraf.rs/ 192.rs

Danas je došlo do obaranja motociklista posle Autokomande u smeru od grada. Na mestu nezgode se nalazi policija. Nema teže povređenih. Stvaraju se zastoji. (Telegraf.rs/ 192.rs)






