"Шта радиш, ти си луд, био би у затвору да није мене"! Аксиос тврди да се Трамп овако драо на Нетањахуа, Биби и даље каже да став Израела "остаје исти" (фото)
Курир пре 21 дана | Аксиос/Превео и приредио: Н.

Амерички председник Доналд Трамп синоћ је у телефонском разговору пуном псовки напао израелског премијера Бењамина Нетањахуа због ескалације ситуације у Либану.
То су за сајт Аксиос изјавила два неименована америчка званичника и трец́и извор упознат са разговором. Овај медиј подсећа да је претходно у понедељак Иран запретио да ц́е одустати од преговора са САД због израелских војних акција у Либану. - Током телефонског позива Трамп назвао Нетањахуа "лудим" и оптужио га да је незахвалан - казала су два извора Аксиоса који додају да је Трамп зауставио израелски план да нападне либанску престоницу Бејрут. Један од америчких












