Čega se pametan stidi…

Peščanik pre 23 dana  |  Svetlana Slapšak
Čega se pametan stidi…

Foto: Ivana Tutunović Karić Diktator je napravio najgori antievropski gaf, ali će Srbija kad-tad ući u uniju.

Nijedan evropski predsednik vlade ili države, nijedan iz Sredozemlja i uopšte Starog sveta ne bi dao intervju Brajtbartu, najvećem naci-rasističkom medijskom đubretu u SAD. Tramp je pohvalio i citirao intervju – u Evropi nema koga bi, a baš bi se rado osvetio nemilosrdnim evropskim medijima, pa i političarima, koji ga tretiraju kao opasnu budalu. Ukratko, diktator se gadno osramotio, odlepio je valjda od kineskog protokola – koji nije bio bez humora. Neka ga, nije

Peščanik »

Formirati biračko mesto

Formirati biračko mesto

Peščanik pre 4 sati
Peščanik »

Društvo, najnovije vesti »