ОФК Београд довео играча из Гибралтара који је Звезди правио проблеме

Телеграф пре 23 дана  |  Телеграф.рс
ОФК Београд довео играча из Гибралтара који је Звезди правио проблеме

ОФК Београд договорио је прелазак најбољег фудбалера Линколн Ред Импса, Тиџеј Де Бара на Карабурму! Ову информацију донео је Спортисимо, а Телеграфу је потврђено да се ради о уговору на три године, те да су плаво-бели платили обештећење Линколну, јер је Де Бар био под уговором.

Под велом тајне радило се на овом трансферу. Де Бар је пажњу српској јавности, па и ОФК Београду привукао управо у двомечу који је Линколн играо почетком прошле сезоне са Црвеном звездом. Тада је Де Бар правио велике проблеме црвено-белима и афирмисао се као квалитетан нападач. Де Бар ће и званично постати фудбалер ОФК Београда након репрезентативне паузе. Биће на располагању Јовану Дамјановићу од почетка припрема, а у ОФК Београду у наредном периоду доводиће

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »