ОФК Београд довео играча из Гибралтара који је Звезди правио проблеме
Телеграф пре 23 дана | Телеграф.рс

ОФК Београд договорио је прелазак најбољег фудбалера Линколн Ред Импса, Тиџеј Де Бара на Карабурму! Ову информацију донео је Спортисимо, а Телеграфу је потврђено да се ради о уговору на три године, те да су плаво-бели платили обештећење Линколну, јер је Де Бар био под уговором.
Под велом тајне радило се на овом трансферу. Де Бар је пажњу српској јавности, па и ОФК Београду привукао управо у двомечу који је Линколн играо почетком прошле сезоне са Црвеном звездом. Тада је Де Бар правио велике проблеме црвено-белима и афирмисао се као квалитетан нападач. Де Бар ће и званично постати фудбалер ОФК Београда након репрезентативне паузе. Биће на располагању Јовану Дамјановићу од почетка припрема, а у ОФК Београду у наредном периоду доводиће












