Веселин Милић поново саслушан у тужилаштву: Бивши начелник београдске полиције говорио о новим доказима
Глас Зајечара пре 20 дана | Извор: Нова.рс

У Вишем јавном тужилаштву у Београду данас је поново саслушан некадашњи начелник београдске полиције Веселин Милић на околности извршења кривичних дела непријављивање кривичног дела и учиниоца и помоћ учиниоцу после извршеног кривичног дела у односу на нове доказе, прикупљене у току истраге.
Током саслушања изнео је своју одбрану. "Веселин М. је обухваћен наредбом о спровођењу истраге која се води против још 10 лица поводом кривичног дела тешко убиство извршеног на штету А.Н. у Ресторану „27“ 12. маја 2026. године, јер постоје основи сумње да као начелник Полицијске управе за град Београд није пријавио извршење кривичног дела иако је имао сазнања о извршењу истог", саопштено је данас. Први пут је био саслушан 15. маја 2026. године. Извор: Нова.рс












