Поново саслушан Веселин Милић у ВЈТ у Београду

Радио сто плус пре 20 дана
Поново саслушан Веселин Милић у ВЈТ у Београду

Милић је изнео одбрану, а на терет му се ставља непријављивање кривичног дела и помоћ учиниоцу после извршеног кривичног дела, пише на сајту ВЈТ.

Он је тренутно у притвору и обухваћен је истрагом која се води против још 10 особа поводом кривичног дела тешко убиство које се према наводима тужилаштва десило 12. маја у ресторану “27” у београдском насељу Сењак. Како је раније саопштено, Милић је те вечери био у ресторану у који је позвао убијеног А. Н. чије је тело пронађено 21. маја близу Инђије. Бивши начелник београдске полиције први пут је био саслушан 15. маја, након чега му је одређен притвор, а истог

Повезане вести »

Кључне речи

Хроника, најновије вести »