Profesorka Marija Vasić podnela prijavu protiv Miloša Vučevića zbog ugrožavanja bezbednosti

Serbian News Media pre 20 dana
Profesorka Marija Vasić podnela prijavu protiv Miloša Vučevića zbog ugrožavanja bezbednosti
Kako je rekla novinarima ispred zgrade pravosudnih organa u Novom Sadu, ona Vučevića nije privatno tužila zbog uvrede ugleda i časti zato što, kako je navela, „on ne može da uvredi ni njen ugled ni čast“, već zbog ugrožavanja bezbednosti. „Ima nekoliko tačaka u ovoj optužnici, to je izazivanje panike, remećenje javnog reda, iznošenje laži i targetiranje mene, što znači ugrožavanje bezbednosti“, kazala je Vasić. Kako je navela, sve je kulminiralo kada je u

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »