Огроман шок! Арина Сабаленка испала са Ролан Гароса, последњи сет изгубила 6:0!

Телеграф пре 21 дана  |  Телеграф.рс
Огроман шок! Арина Сабаленка испала са Ролан Гароса, последњи сет изгубила 6:0!
Белоруска тенисерка, уједно и прва на свету на ВТА листи, Арина Сабаленка, елиминисана је у четвртфиналу Ролан Гароса! Од ње је после три сета боља била Дијана Шнајдер, по сетовима 6:3, 5:7, 0:6! Кренула је Сабаленка овај меч фуриозно, и у први сет је ушла врло директно и агресивно, те је већ у четвртом гему дошла до брејка, а два гема касније успела је да дође и до другог. Ипак, и тада се видео пад концентрације, с обзиром на то да је Шнајдер успела да врати

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »