"Био би у затвору да није мене": Трамп признао да је назвао Нетањахуа лудим током телефонског разговора
Н1 Инфо пре 20 дана | Бета

Председник САД Доналд Трамп признао је да је израелског премијера Бењамина Нетањахуа назвао лудим у телефонском разговору препуном псовки.
У интервјуу емитованом данас, Трамп је одговорио на питање да ли је назвао дугогодишњег израелског лидера "просто лудим" и оптужио га за незахвалност, о чему је раније писао портал Аксиос. "Јесам. Не бих рекао да сам био љут. Био сам помало изнервиран његовим сталним сукобима са Либаном, знате", рекао је Трамп у једном подкасту. Трамп је додао да се он и Нетањаху иначе врло добро слажу. Према извештају Аксиоса, у позиву у понедељак, Трамп је наводно рекао












