Sjajna Angelina Topić srebrna na čuvenom takmičenju, čudesna Crnogorka oborila državni rekord
Telegraf pre 21 dana | Telegraf.rs

Nekoliko dana nakon debija u Dijamantskoj ligi za ovu sezonu, Angelina Topić se pojavila i na mitingu "Filothei Women Gala", koji je 27. put održan u Atini.
Na takmičenju iz bronzane kategorije, ona je zauzela drugo mesto u skoku uvis. Angelina je preskočila visinu od 1.96 metara i tako došla do druge pozicije, dok je pobedu odnela Marija Vuković, atletičarka iz Crne Gore. Uz to, ona je oborila nacionalni rekord Crne Gore sa visinom od 1.98 metara i tako ispisala istoriju. Nakon što je u Rabatu stala sama na visini od 1.94 metara, bez daljih pokušaja, Angelina Topić je ovoga puta tri puta išla na 2.00, pošto je Vuković












