Silovito na startu: Odbojkašice u prvom kolu Lige nacija u Nanđingu savladale Tajland sa 3:0
Večernje novosti pre 20 dana

POBEDNIČKI od starta. Odbojkašice su, za razliku od prošle godine, u Ligi nacija startovale onako kako su želele, jer su u prvom kolu turnira u Nanđingu nadigrali neugodne Tajlanđanke - 3:0 (26:24, 25:22, 25:19. Maja Aleksić i drugarice u petak (13.30) igraju sa Poljskom, koja je posle velike borbe savladala Belgiju sa 3:2.
Foto Nikola Skenderija - Cilj je da ove godine u Ligi nacija odigramo bolje nego lane, da dobijemo što više utakmica. Na osnovu rezultata reklo bi se da je bilo lako, ali teren govori da nije bilo tako. Sledeći je duel sa Poljskom, što znači da će izazov biti veći. Očekujemo da iz utakmice u utakmicu napredujemo - rekla je posle meča članica stručnog štaba Jelena Blagojević. Naše devojke su raznovrsnim napadom i čvrstim blokom umirile borbene Tajlanđanke.U prvom












